Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

Koszulki z symbolamiDo głównych elementów codziennej garderoby należą wszelkiego rodzaju koszulki - podkoszulki, koszulki z długim rękawem, koszulki z rękawem o długości trzy czwarte, a także te najbardziej popularne, czyli koszulki z nadrukami. W ostatnich czasach t-shirty z nadrukami przedstawiającymi różnego rodzaju symbole stały się bardzo popularne. Są oferowane przez wiele marek, więc nie trzeba długo szukać. Są jednym z głównych elementów młodzieżowego stylu. Charakteryzuje je nie tylko komfort noszenia, ale także oryginalny wygląd.
Warto wiedzieć, że koszulki z nadrukami o których mowa, są bardzo modne tego sezonu. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mogą być śmieszne, albo nieść ważne przesłanie. Pozwalają także w wyrażaniu opinii na konkretny temat. Dobrych t-shirtów z nadrukami nigdy za wiele. Koszulki z nadrukami można zaprojektować samodzielnie. Ostatnimi czasy bardzo modne jest samodzielne projektowanie nadruków w formie symboli. W ten sposób można zaszyfrować swoją opinię. T-shirt jest bardziej ekstrawagancki, a nadruk tajemniczy i przykuwający uwagę.
W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko koszulki z nadrukami, ale także bluzy z nadrukami. Wszystko wygląda na to, że moda na nadruki będzie nam towarzyszyć jeszcze przez kilka sezonów. Dzięki nadrukom można pokazać innym, co nas denerwuje, czego nie lubimy, co kochamy. Bez względu na to, jaki jest charakter nadruku, warto go mieć w swojej garderobie. Koszulki z nadrukami można nosić między innymi w zestawie z plisowaną spódnicą, albo ze skórzanymi rurkami.
Możliwości noszenia koszulek z nadrukami jest bardzo dużo. Właściwie podczas komponowania strojów ogranicza tylko zasób garderoby. Koszulki z nadrukami są praktyczne, funkcjonalne, można je nosić przez cały rok. Najlepsze są te, które uszyto z bawełnianej tkaniny. Włókna syntetyczne nie sprawdzają się w okresie letnim, kiedy upały dają o sobie znać. W bawełnianych koszulkach z nadruku można czuć się komfortowo przez cały czas.

Losowy artykuł

T - shirt w stylu safari
Styl safari powraca do mody zawsze na sezon letni. Charakteryzuje się tym, że jest klasyczny, prosty i oparty na kolorystyce ziemi, czyli beżach, brązach i odcieniach zieleni. Można inspirować się filmem ?Pożegnanie z Afryką?, gdzie styl...
czytaj całość