Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

Koszulki we wzory Dragons



Wśród ubrań, które można znaleźć w tej części garderoby, która została poświęcona stylowi casual, znajdują się różnego rodzaju koszulki. W ostatnich czasach t-shirty stały się jeszcze bardziej popularne, co było związane z modą na wszelkiego rodzaju nadruki. Pojawiły się także na t-shirtach. W ten sposób ukształtowała się różnorodna grupa koszulek z nadrukami, wśród których nie zabrakło także koszulek we wzory Dragons. Charakterystyczną cechą t-shirtów z nadrukami jest to, że pozwalają na podkreślenie stroju. Dzięki nim jest bardziej oryginalny.
T-shirty z nadrukami w formie napisów czy grafiki cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są hitem nadchodzącego sezonu. Dobrych koszulek nigdy za wiele. Z pewnością wzbogacą garderobę casual. Wiele wzorów i fasonów jest dostępnych w sklepach sieciowych, niemniej jednak, jeżeli nie przypadną one do gustu, można samodzielnie zaprojektować własny t-shirt. Wystarczy kupić gładką koszulkę w wybranym kolorze, przygotować projekt nadruku i nanieść go na tkaninę. T-shirty z nadrukami nie wychodzą z mody i są bardzo oryginalne, zwłaszcza jeśli zostały zaprojektowane samodzielnie.
Moda na tego typu koszulki będzie trwać jeszcze przez kilka sezonów, więc warto w nie zainwestować. Można nosić tego typu t-shirty w zestawie z rurkami, albo z plisowaną spódnicą. Pozwalają na stworzenie ekstrawaganckiego i rockowego stroju. Koszulki z nadrukami można nosić między innymi także ze spodniami dżinsowymi. To najbardziej klasyczne połączenie. Koszulki z nadrukami to ubrania, które powinny znaleźć się w każdej garderobie damskiej i męskiej.
Męskie t-shirty cieszą się równie dużym zainteresowaniem, co damskie koszulki z nadrukami. W przypadku koszulek męskich także istnieje wiele możliwości zestawiania strojów. Warto wiedzieć, że w dzisiejszych czasach można kupić dobrej jakości koszulki bawełniane z nadrukami w centrach handlowych i w sklepach internetowych. Zakup w sklepach internetowych jest bardziej opłacalny. Warto skorzystać z porównywarki cenowej.

Losowy artykuł

T-shirt w azteckie wzory
Azteckie wzory są bardzo modne w tym sezonie, więc warto sprawić sobie t-shirt ozdobiony w ten sposób. Azteckie wzory warto łączyć z gładkimi materiałami. Przykuwają uwagę i podkreślają charakter stroju. Azteckie wzory, a także kolory...
czytaj całość