Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

Koszulki w stylu TattooKoszulki są jednym z głównych elementów garderoby. Choć są utożsamiane głównie z garderobą młodzieżową, to należą do głównych elementów stylu casual, który każdy wykorzystuje na co dzień. Koszulki cieszą się dużym zainteresowaniem, bo są bardzo wygodnym strojem. Ponadto pozwalają na podkreślenie swojego indywidualizmu, co wpływa niezwykle korzystnie na stosunek do nich. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się t-shirty z nadrukami. Wśród nich można wyróżnić koszulki w stylu Tattoo.
Jeżeli żaden z dostępnych wzorów nie spodoba ci się, zaprojektuj swój własny t-shirt w stylu Tattoo. W tym sezonie każdy powinien go mieć, bo jest to bardzo modny w tym sezonie. Projektując własny t-shirt ma się pewność, że nosi się ubranie jedyne w swoim rodzaju. Można samodzielnie stworzyć grafikę i zaprojektować sposób umieszczenia nadruku na koszulce. Nadruki i napisy na koszulce mogą być poważnym lub śmiesznym hasłem. Poza tym projektowanie koszulki to bardzo dobra zabawa.
Koszulkę w stylu Tattoo można nosić w zestawie z trampkami i dżinsami. Jeżeli nie chce się wyglądać infantylnie, warto zestawić ją ze skórzaną kurtką, albo z marynarką. Bardzo dobrze prezentuje się także w zestawieniu z dżinsami o fasonie rurek i z butami na wysokim obcasie. Planując weekend za miastem warto zabrać t-shirt ze sobą. Jest bardzo wygodny i zapewnia pełen komfort. Najlepsze są koszulki wykonane z bawełny. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością i są odpowiednie na sezon letni.
Jeżeli potrzebujesz dobrej jakości koszulek, zajrzyj do sieci internetowej. Wiele sklepów internetowych oferuje t-shirty z nadrukami w bardzo dobrej cenie. Są to bardzo dobrej jakości ubrania, które posłużą przez długi czas. Najlepiej mieć kilka koszulek z nadrukami w swojej garderobie. T-shirty sprawdzają się nie tylko w okresie letnim. Można je nosić przez cały rok, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Losowy artykuł

Koszulki ze śmiesznym nadrukiem
T-shirty z nadrukami są nieodłącznym elementem garderoby nowoczesnego nastolatka. Charakterystyczną cechą koszulek z nadrukami jest to, że podkreślają osobowość osoby, która je nosi, a także zapewniają maksymalny komfort noszenia...
czytaj całość