Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

Koszulki młodzieżoweModa młodzieżowa charakteryzuje się tym, że główną cechą strojów jest wygoda i indywidualizm. Młodzi ludzie bardzo lubią podkreślać swoją osobowość za pomocą strojów. W pewnym sensie wykorzystują je do budowy własnego wizerunku. Moda młodzieżowa jest zróżnicowana pod względem stylów. Najbardziej charakterystyczne są sposoby ubioru osób należących do młodzieżowych subkultur. Głównym elementem mody młodzieżowej są koszulki młodzieżowe z nadrukiem lub bez, choć te pierwsze są zdecydowanie bardziej popularne.
Wszystko wskazuje na to, że t-shirty z nadrukami i różnego rodzaju napisami będą hitem tej wiosny. Koszulki młodzieżowe mogą być zabawne, ale mogą także nieść ważne przesłanie. Pozwalaj an wyrażanie opinii. Koszulki z nadrukami mają to do siebie, że można mieć ich mnóstwo w swojej garderobie, a i tak dla właściciela będzie to za mało. Jeżeli wzory koszulek z nadrukami dostępnych w sieciowych sklepach nie przypadły do gustu, można stworzyć własny projekt. Z pewnością będzie indywidualny i niepowtarzalny.
Koszulkę z postacią z komiksu bądź też z zabawnym napisem możesz nosić nawet do pracy. Przestał być już zarezerwowana tylko dla młodzieży. W godzinach pracy należy założyć do niej ołówkową spódnicę i buty na wysokich obcasach. W zależności od tego, czy można pozwolić sobie na bardziej nieformalny strój do pracy, można założyć neonowe dodatki. Jeżeli zależy ci raczej na stylizacji w stylu szkolnym, to załóż do t-shirtu z nadrukiem granatowy żakiet i dżinsową spódnicę mini. Bardziej wyrafinowany zestaw to eteryczna spódnica maksi, biały t-shirt z nadrukiem w postaci kontrowersyjnego hasła i akcesoria z wężowej skóry. Bardzo ciekawe jest też zestawienie koszulki z szortami bądź spódnicą wykonanymi z tweedu. Do tego pasować będą buty i torebka charakteryzujące się prostą formą. Możesz dobrać jasne akcesoria do białego t-shirtu z nadrukiem, albo postawić na miks kolorów i zestawić go ze wspomnianymi już neonowymi dodatkami. Stroje, których bazą jest t-shirt z nadrukiem są nietypowe i oryginalne.


Losowy artykuł

Keep Calm - koszulki
Wśród t-shirtów prym wiodą koszulki z nadrukami. Cieszą się największym zainteresowaniem w porównaniu z gładkimi t-shirtami, a także koszulkami we wzory. T-shirty z nadrukami tworzą bardzo zróżnicowaną grupę. Są klasyfikowane pod...
czytaj całość