Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

Koszulki dla fanów filmuFilm i kino to główne źródła rozrywki. Motywy filmowe przewijają się w codziennym życiu i wciąż są w nim obecne, między innymi na codziennych strojach. Mowa o koszulkach z nadrukami przedstawiającymi filmowe motywy. Tego typu t-shirty zyskały bardzo duże zainteresowanie nie tylko wśród młodzieży. W garderobie młodzieżowej stanowią główny element stylu casual. Nie są drogie, choć to zależy głównie od marki. Są chętnie kupowane przez nastolatki i nastolatków. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem przede wszystkim z uwagi na oryginalny wygląd.
Koszulka dla fanów filmu powinna być oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Jeżeli nie uda się znaleźć takiej w sklepie, można ją zrobić samodzielnie. Na koszulce może widnieć dowolny napis związany z filmem, ale także zdjęcie ulubionego aktora. Ponadto można samodzielnie stworzyć grafikę lub nadrukować historyjkę z komiksu, na podstawie którego nakręcono później film, np. Superman. Koszulek tego typu nigdy nie ma za wiele w garderobie. Są zdecydowanie warte uwagi i zakupu.
Najlepiej kupić biały t-shirt z nadrukiem. Wówczas możesz go nosić w zestawie z najmodniejszą biżuterią sezonu. Będzie wspaniałym tłem. Podkreśli charakter biżuterii i uwydatni ją. Sprawi, że będzie prezentowała się bardzo dobrze. Możesz wybrać dopasowaną koszulkę, albo t-shirt o męskim, luźnym kroju. Duże t-shirty świetnie prezentują się w zestawie z rurkami i legginsami. Noś biel w zestawie ze skórą, albo dżinsową kurtką. Biały t-shirt z nadrukiem doda strojowi indywidualnego charakteru. Bardzo dobrym pomysłem jest kupienie białego lub czarnego t-shirtu z nadrukiem. Dają one najwięcej możliwości stylizatorskich, bo są najbardziej uniwersalne. Koszulki z nadrukiem nie wychodzą z mody. Warto mieć ich kilka w swojej garderobie. Można je kupić w sklepie internetowym, albo wybrać się do centrum handlowego.

Losowy artykuł

Koszulki w stylu Tattoo
Koszulki są jednym z głównych elementów garderoby. Choć są utożsamiane głównie z garderobą młodzieżową, to należą do głównych elementów stylu casual, który każdy wykorzystuje na co dzień. Koszulki cieszą się dużym...
czytaj całość