Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

Keep Calm - koszulkiWśród t-shirtów prym wiodą koszulki z nadrukami. Cieszą się największym zainteresowaniem w porównaniu z gładkimi t-shirtami, a także koszulkami we wzory. T-shirty z nadrukami tworzą bardzo zróżnicowaną grupę. Są klasyfikowane pod kątem rodzaju nadruku, który widnieje w przedniej części koszulki. Charakteryzują się tym, że pozwalają na wyrażanie swoich poglądów i preferencji. Jedną z grup t-shirtów z nadrukami cieszącą się dużym zainteresowaniem są koszulki z napisem Keep Calm.
Nadruki i napisy na t-shirtach jest absolutnym hitem tego sezonu. Są zabawne, albo niosą za sobą ważne przesłanie. mogą także wyrażać opinie na konkretny temat. Mają to do siebie, że nigdy ich za wiele w garderobie. Stwórz także własną grafikę. Dzięki temu będziesz mieć swój własny, niepowtarzalny t-shirt z nadrukiem. To bardzo dobra zabawa. Koszulki jedyne w swoim rodzaju podkreślają styl osoby, która je nosi i przykuwają uwagę. Nadruki i napisy na koszulkach są bardzo oryginalne i warto je zaprosić do swojej szafy.
Koszulka z napisem Keep Calm jest bardzo uniwersalna, jeśli ma biały lub czarny kolor. Biały t-shirt świetnie prezentuje się w zestawie z ubraniami dżinsowymi i skórzanymi. Ponadto można nosić go z wzorzystymi spódnicami i spodniami. Świetnie prezentuje się w zestawie z wąskimi spodniami i legginsami. Białą koszulkę można także nosić w zestawie z kolorową, ekstrawagancką biżuterią. Świetnie wygląda w zestawie z marynarką lub cardiganem. Można ją także ubrać na imprezę i zestawić z brokatowymi dodatkami. Koszulki z nadrukami dają bardzo dużo możliwości, jeśli chodzi o komponowanie strojów, w których pełnią główną rolę. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, ale nie tylko. Można je kupić w sieci internetowej, w jednym ze sklepów internetowych. Można także wybrać się do centrum handlowego. Ceny są podobne, ale sklep internetowe oferują nieco lepsze oferty cenowe.

Losowy artykuł

T-shirty z karo
Tego lata warto mieć w szafie t-shirt z dekoltem karo. Może mieć kształt prostokątny, albo kwadratowy. Najlepiej będzie prezentował się u kobiet, które mają obfity biust. Jest to jeden ze sposobów na jego optyczne pomniejszenie. Dodatkowo...
czytaj całość