Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

I Love koszulkiKoszulki z nadrukami zrobiły bardzo zawrotną karierę w świecie mody. W dzisiejszych czasach posiada je niemal każdy. Nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Zostały także uznane za sposób na promocję różnych miejsc zwiedzanych przez turystów. W ten sposób powstały koszulki z napisem I Love. Są bardzo charakterystyczne dla znanych stolic mody - Nowego Jorku czy Paryża. Niemniej jednak zostały wykorzystane także do wyrażania własnych preferencji. Nietrudno o znalezienie koszulki z napisem I love you, albo I love fashion.
T-shirty z nadrukami i napisami są absolutnym hitem nadchodzącego sezonu. Dlatego warto mieć kilka w swojej garderobie. Nie podobają ci się żadne wzory i nadruki dostępne w sieciowych sklepach? Przygotuj swój własny projekt. Będzie indywidualny i jedyny w swoim rodzaju. Wymyśl śmieszne lub poważne hasło. Możesz także nadrukować historyjkę z komiksu. Projektowanie własnych t-shirtów z nadrukami jest bardzo dobrym sposobem na rozrywkę. To świetna zabawa.
Warto mieć w swojej garderobie biały t-shirt ze wspomnianym nadrukiem. Będzie pasował do wszystkiego. Biała koszulka jest bardzo dobrym tłem dla biżuterii takiej jak bursztyny czy korale. Duże, luźne t-shirty można natomiast nosić do legginsów i do marynarki. Jeśli nie przepadasz za łączeniem wzorów, ubierz wzorzystą spódnicę lub spodnie z gładkim t-shirtem. W ten sposób wzory będą ładnie eksponowane i nie będzie ryzyka modowej wpadki. Biała koszulka bardzo dobrze prezentuje się także z dżinsem i skórą.
Jak widać powyżej, możliwości stylizacyjnych z zastosowaniem koszulki z nadrukiem jest bardzo dużo. Koszulki z nadrukami są praktyczne i uniwersalne. W tym tkwi ich urok i dlatego warto mieć kilka w swojej garderobie. Bardzo dobrym pomysłem jest kupienie białek i czarnej koszulki z nadrukiem, a także t-shirtu z nadrukiem w ulubionym kolorze. T-shirty nie są drogie, a wzbogacają szafę. Można je kupić w sklepie internetowym, albo wybrać się do centrum handlowego.

Losowy artykuł

Emoty na koszulkach
Nadruki pojawiające się na modnych koszulkach mogą przedstawiać różnego rodzaju obrazki lub napisy. Bardzo często można znaleźć w sklepie koszulki z nadrukiem przedstawiającym emoty. Tego typu t-shirty cieszą się bardzo dużym...
czytaj całość