Top 5


Koszulka damska bad girl
Koszulka damska bad girl
Wymiary nadruku: 8x16

Koszulka damska sexi
Koszulka damska sexi
Wymiary nadruku: 13,5x14

T-shirt punkt g
T-shirt punkt g
Wymiary nadruku: 16x19,5

T-shirt 3-kolorowy drink
T-shirt 3-kolorowy drink
Wymiary nadruku: 19,5x13,5

Koszulka damska okrutna prawda
Koszulka damska okrutna prawda
Wymiary nadruku: 13x13

Emoty na koszulkachNadruki pojawiające się na modnych koszulkach mogą przedstawiać różnego rodzaju obrazki lub napisy. Bardzo często można znaleźć w sklepie koszulki z nadrukiem przedstawiającym emoty. Tego typu t-shirty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród nastolatków i nie tylko. Emoty znajdujące się zwykle na przedniej części koszulki bardzo rzucają się w oczy i przykuwają uwagę innych. Dzięki tego typu koszulkom strój w stylu casual nabiera charakteru. Warto zaznaczyć, że w dzisiejszych czasach koszulki są jednym z głównych elementów codziennej garderoby, a zainteresowanie nimi stale rośnie.
Możesz samodzielnie stworzyć własny t-shirt z emotami. Wystarczy kupić koszulkę w ulubionym kolorze i zaprojektować nadruk. To bardzo dobry pomysł dla osób, które lubią indywidualizm i wyróżnianie się w tłumie. Samodzielnie zaprojektowana koszulka charakteryzuje się tym, że jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Warto mieć choćby jedną koszulkę z nadrukiem w swojej garderobie, ponieważ będą hitem nadchodzącego sezonu.
Po zakupie t-shirtu z nadrukiem pojawia się bardzo ważne pytanie: z czym go nosić? Odpowiedź jest bardzo prosta. Koszulki z nadrukami, zwłaszcza te w kolorze białym. Luźne koszulki można nosić w zestawie z rurkami, natomiast obcisłe t-shirty świetnie prezentują się w zestawie z szortami. Białą koszulkę można zastosować jako tło dla ekstrawaganckiej i kolorowej biżuterii. Świetnie wygląda także w połączeniu z tweedem, skórą i dżinsem. Bardzo ważne jest to, aby wybierać głównie bawełniane koszulki, które są bardziej przyjazne dla ciała, podobnie jak inne włókna naturalne.
Zakup koszulek z nadrukami nie jest kosztowny. Wystarczy, że skorzysta się z oferty jednego ze sklepów internetowych. Dzięki temu można bez problemu zaoszczędzić i mieć w swojej garderobie bardzo dobrej jakości ubrania, które można nosić przez cały rok. W centrach handlowych wybór marek jest nieco większy, ale przedział cenowy niekiedy zniechęca do zakupu koszulki z nadrukiem. Najtańszym sposobem jest wykonanie koszulki z własnym nadrukiem.


Losowy artykuł

T-shirty w serek
Do najmodniejszych t-shirtów sezonu należą t-shirty w serek. Warto wiedzieć o nich coś więcej. Dekolt w serek charakteryzuje się tym, że ma kształt litery ?v?. Można kupić tego typu t-shirty zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla...
czytaj całość